Brouzdej.cz


Přečtěte si: všechno | články | krátce

Doporučujeme: vyhrajte reklamní USB flash disky podle vašeho vlastního návrhu.

Jak přepadnout banku

Přepadávání bank je v dnešní době velmi populární a tento koníček předčil dokonce v Česku oblíbené tunelování. Postupně se společně podíváme, jaké kroky jsou důležité k tomu, aby bylo přepadení banky úspěšné a hlavně finančně zajímavé. Na závěr uvedeme několik zásadních postupů, které je třeba dodržet.

Prvním krokem k úspěšnému přepadení banky je volba správné punčochy, která slouží k nasazení na hlavu. Cílem je zhoršit vaší identifikaci podle kamerových záznamů. Volba správné punčochy je velmi důležitá a nevyplatí se jí podceňovat. Rozhodně se nevyplatí žádné módní výstřelky (červené nebo růžové punčocháče), protože už s decentní černou punčochou budete na ulici velmi nápadný. Punčocha by měla být pokud možno tenká, abyste se pod ní zbytečně nepotil a hlavně skrze ní dobře viděl. Není totiž nic horšího než si splést dveře a namísto banky přepadnout obyčejnou trafiku. Při nákupu punčochy v obchodě nehledejte zvláštní oddělení pro bankovní lupiče ani se neptejte personálu na to, jaká punčocha je pro přepadení nejvhodnější. Vybírejte si hlavně podle svého vkusu a aktuální nálady. V nejhorší krizi vám poradí Pipi Dlouhá Punčocha. Poznatek: ponožky na hlavu nenasadíte.

Výběr vhodného oděvu je jedna z dalších nezbytných povinností bankovního lupiče. Přepadávat banku v neoprenovém obleku potápěče je sice velmi originální nápad, ale vezměte prosím v úvahu, jak by se vám utíkalo s ploutvemi, šnorchlem a hlavně vzduchovými bombami na zádech. Převlek zvaný "Zevlák" zaručeně způsobí, že vás ochranka bez milosti vyhodí dříve než stačíte s hezkou paní bankéřkou prohodit pár něžných slůvek. Jistě sami tušíte, že ani vaše oblíbená proužková vycházková souprava z ubytovacího komplexu Ruzyně nebude to pravé ořechové. Správný lupič je oblečen nenápadně (žádná extravagance), aby záhy po činu splynul s davem. Pokud přepadáváte banku na náměstí, kde jsou dlažební kostky, bude se vám zaručeně hodit kostkovaný oblek. Naopak na vesnicích přijde vhod zelená brčálová maskovací. Obyvatelé Třeboňska mohou využít dnes velmi oblíbený převlek za Rákosníčka (neplést s trhovci vietnamského původu) či vodníka Česílka.

Dalším krokem je volba správné zbraně. Přepadávat banku tankem či se střelami Země-Země je příliš nápadné a mohlo by se lehce stát, že budete odhaleni dříve než stihnete vyřknout všechny své požadavky. Neosvědčila se ani pancéřová pěst, houfnice a bajonet - ve všech případech nás ochranka nevpustila dovnitř a pouze výmluvně ukázala na cedulku, která vstup ze zbraněmi zakazuje. Zcela nevhodné jsou boxerské rukavice a slipy boxerky. Zvážit můžete použití velmi starých nošených ponožek, ale v tomto případě riskujete obvinění z držení zakázaných biologických zbraní. Saddám Husajn žádné banky nepřepadával a sami vidíte, jak neslavně skončil. Zvolení správné zbraně tak zřejmě bude podle vaší nátury. Tichošlápkové a lidé bojácní se spokojí s balíčkem bomboniéry s několika drátky (budete tvrdit, že jde o bombu), opravdový tvrďák si do kapsy zasrtčí dětskou pistolku z umělé hmoty. Poznatek: Střílet z falešného revolveru na výstrahu do vzduchu není doporučeno.

Před samotným přepadením je nutno banku pořádně prohledat, prostudovat si letáčky a omrknout hezké baby za přepážkami. Při samotném přepadení si prosím nevybírejte pokladní blondýnky - nemusely by to správně pochopit. Není také nic horšího než když namísto plánovaného přepadení odejdete z banky se stohou formulářů a právě uzavřeným kapitálovým životním pojištěním. Nesmíte se nechat zlákat na výhodné akce a nabídky banky, kterou jdete přepadnout. Rovněž se nedoporučuje sjednávat při přepadení výhodnějšího podmínky stavebního spoření pro váš účet ani rovnou vkládat vybrané peníze z přepadení na vaše bankovní konto.

Při samotném přepadení také nečekejte na to až na vás přijde řada a nemusíte si brát ani lísteček. Je dobrým zvykem, že mají bankovní lupiči přednost před běžnými klienty banky. Přistupte bez váhání k přepážce, mile se usmějte na slečnu a zdvořile jí požádejte o vydání veškeré hotovosti. Jestliže se vám podaří nějaká vtipná příhoda, vyžádejte si záznam z kamery a pošlete to do Neváhej a toč nebo pořadu Natočto. Můžete vyhrát špičkovou videokameru!

Po přepadení se v bance příliš nezdržujte lehkou konverzací s klienty či bankovními úředníky. Nevplatí se ani studovat Všeobecké obchodní podmínky či nástěnku určenou pro veřejnost. Také si nedomlouvejte rande se slečnou za přepážkou a urychleně odejděte. Venku si nezapomeňte sundat punčochu a schovat dětskou pistolku.

PS: Následující příhoda se skutečně stala. Do jedné banky vešel lupič, přistoupil k přepážce a slečně pohrozil údajnou výbušninou. Dívka za pultem však neztratila hlavu a řekla tiše: "Tak honem, bum! Život mě nebaví." Lupiče tato věta vyvedla natolik z míry, že přestal peníze požadovat a rychle utekl.

| DarkMasterABC Brouzdej ; blog @ brouzdej.cz | Přihlásit se Vytvořil Pavel Ptáček © 2003 - 2005 ( o webu ) | Hostováno u FORPSI | Doporučujeme: webmaster tools