Brouzdej.cz


Přečtěte si: všechno | články | krátce

Doporučujeme: vyhrajte reklamní USB flash disky podle vašeho vlastního návrhu.

Test: Máte talent pro život ve dvou?

Zahlédl jsem zajímavý test, který online zjistí, jestli máte talent pro život ve dvou. Vyplnil jsem tedy všechny všetečné otázky, stisknul příslušné tlačítko a počkal si na výsledek. Docela mě překvapil. Prý jsem téměř dokonalý kandidát pro život ve dvou. Teď ještě sehnat toho druhého.

Přestože online testům příliš nevěřím, vyplnil jsem spíše z legrace jeden zajímavý dotazník. Po odeslání jsem se okamžitě dozvěděl své skóre a také informaci, jestli jsem vhodným kandidátem pro život ve dvou.

Život ve dvou přímo milujete.
Nemáte problém podělit se o své teritorium nebo o majetek, i kdyby to měl být jen kapesník. S vámi partnerka nezažije nekonečné čekání na koupelnu nebo telefon, křik a scény Umíte se muži či ženě instinktivně přizpůsobit, sladit se s jeho/jejím prožíváním, žít ve stejném rytmu, dělat nezbytné ústupky, aniž byste se přitom stali hadrem na podlahu. Většinou s partnerem toužíte po podobných věcech. Míváte hlad, jste ospalí nebo máte chuť se milovat ve stejnou dobu jako on. U vás doma se nebojuje na nože kvůli sporům, jestli se budeme dívat na fotbal nebo na romantický film, jestli si objednáme pizzu z celozrnného nebo normálního těsta. A když máte náhodou rozdílné chutě, neděláte z toho drama. Jste dostatečně nezávislí, abyste se dokázali občas jít bavit sami, a pochopíte, že i váš partnerka má občas chuť jít se provětrat bez vás.

Vyzkoušejte si také Test: máte talent pro život ve dvou a pochlubte se s výsledky do ohlasů.

Život ve dvou?
Výsledek testu sice vyšel v můj prospěch a v mnohém se s jeho autory shodnu. Mám několik zásad, které se alespoň ve vztazích snažím dodržovat. Hádkám se třeba vyhýbám jako jedovatým hadům. Bohužel jsem někdy příliš tvrdohlavý a mohu až příliš ostře bojovat za svůj názor či myšlenku. Na druhou stranu se snažím nalézt řešení, kompromis a dohodu. Snad jako každý jiný člověk mám spousty chyb a nejsem neomylný. Ctím věrnost, svobodu atd.

Moje výzva se setkala s velikým ohlasem. Přihlásila se dívka Darmy a muž FK. Všem zájemcům děkuji za přízeň. FK u mne bude bydlet ve čtvrtek (už chystám pivo a video s fotbalovými zápasy) a Darmy zbývající dny v týdnu. Zájemci již obdrželi přesný soupis termínů, aby v tom nebyl binec. Základní podmínkou mého soužití s FK je však změna pohlaví. Poslal jsem FK naskenovanou učebnici biologie s vystřiženou ženou a popisem jednotlivých orgánů. Pokud se FK nechá předělat na ženu, určitě se dáme dohromady. Výsledek zkontroluji podle učebnice biologie. Více informací naleznete v ohlasech.

Pokračování jindy :o)

| DarkMasterABC Brouzdej ; blog @ brouzdej.cz | Přihlásit se Vytvořil Pavel Ptáček © 2003 - 2005 ( o webu ) | Hostováno u FORPSI | Doporučujeme: webmaster tools