Brouzdej.cz


Přečtěte si: všechno | články | krátce





Doporučujeme: vyhrajte reklamní USB flash disky podle vašeho vlastního návrhu.

Neuvěřitelné seznámení

Nikdo neuvěří.

Měsíc je tomu zpátky. Bylo nebylo, Byl jeden kluk, který žil normální život drobného podnikatele. Měl relativně klidný život. Pracoval 100 km od místa bydliště. Bydlel u kamaráda, který měl nějaké problémy a i když náš podnikatel měl své, tak mu pomáhal.
Kamarád měl kabelovou televizi a na ní spoustu kanálů. Mezi tou spoustou kanálů byl i jeden hudební kde každý den na obrazovce od večerních do ranních hodin pouštěli chat na obrazovku. Vzhledem k tomu, že podnikatel byl daleko od domova a měl spoustu pracovních problému, tak potřeboval odreagování. Tudíž napsal zprávu na chat do již zmíněného hudebního kanálu, který se vzhledem k reklamě nedá jmenovat a ta obsahovala, že hledá slečnu na psaní hezkých sms. Nečekal od toho žádné věci. Šlo mu jen o zapomenutí pracovních a osobních důvodů. To chtěl docílit tím, že by si dopisoval s někým, kdo s ním bude komunikovat a svěří se mu se svými problémy, aby mohl zapomenout svoje.
Skutečně se objevily dvě zprávy. Jedna zněla ráda bych si dopisovala, ale nemám kredit a druhá obsahovala text se jménem a otázečkou o jaké hezké zpravy jde.
Začal kolotoč dopisování o všem možném i nemožném. Později se ty dvě osoby začli svěřovat se svými problémy. Zprávy vystřelující od jednoho k druhému rychlostí blesku dává tušit, že to přerustá více než jen psaní krátkých textových zpráv................... Ale o tom až příště

| netwar







ABC Brouzdej ; blog @ brouzdej.cz | Přihlásit se Vytvořil Pavel Ptáček © 2003 - 2005 ( o webu ) | Web neměří žádnou návštěvnost, ani nesbírá osobní údaje. Proto tady není cookie lišta.