Brouzdej.cz


Přečtěte si: všechno | články | krátce





Doporučujeme: vyhrajte reklamní USB flash disky podle vašeho vlastního návrhu.

Sbohem Zlatuško

Předpověď se vyplnila. Další s adeptů na SuperStar, vypadl

Už v minulém komentáři, jsem psal že Páchová si to u mě pokazila a už není z mých favoritek. A dnes to jen potvrdila. Sice zpěv jakž takž, ale hlavně přišla o své hlavní klady. Nádherné vlnité rudé vlasy a svoje bezprostřední upřímné chování. Nově nasadila vyraz fifleny s nosem nahoru a i vlasy občas zčernali. Snad nezapadne úplně a když se nad sebou zamyslí, někde na výsluní show businessu se ještě ukáže. A znovu s tváří nevinného anděla s příznakem ďábla. Fakt mě mrzí že se tak pokazila, byla jedna z nejvýznamnějších osobností co postoupili.

A co jinak říct k dnešnímu dílu? Potvrdilo se mi, že zubař bych být nemohl. Strašlivý pohled do úst Šárky Vaňkové, mě opravdu znechutil. Asi by si měla víc dávat pozor kterým směrem zpívá nebo tam dávat mikrofon.

Ale Aneta Langrová nepřekvapila, byla zase jako led. A jakéhokoli pořádného upřímného výrazu emocí jsem se u ni nedočkal. Zpívat umí, škoda, chápu že dobrý výraz emocí je těžké naladit. Sám to moc dobře neumím, ale chce byt SuperStar, má smůlu, půjde ven když se nezmění

Pak ještě Sámer. Toho "nesnáším" už od začátku soutěže a v dnešním dílu neukázal nic proč bych to měl změnit. Zase jen ty jeho vtíravé a neupřímné grimasy. Snad vypadne. Aspoň že už nechodí jak přeražený.

Savka dnes vůbec nevynikal a taky jsem čekal že by mohl vypadnout, ale bezvadný výkon z předchozích kol jej zachránil.

Zato Julian zase ukázal, že když to nemůže pořádně uřvat stojí za houby. A opravdu je Hejma homosexuál? Dnes jsem o tom něco slyšel, ale moc se mi to nezdá

| JIBorg







ABC Brouzdej ; blog @ brouzdej.cz | Přihlásit se Vytvořil Pavel Ptáček © 2003 - 2005 ( o webu ) | Hostováno u FORPSI | Doporučujeme: webmaster tools