aneb na co jsem narazil při hledání odpovědi zda zemřu na otravu ze snědeného koláče
Tak jsem dnes omylem snědl jeden a půl už chlupatého koláče s mákem, byla tma a neuvědomil jsem si že jsem jej kupoval už před týdnem. A když jsem hledal na internetu jestli pojdu nebo to mám nechat být(prý pokud jsem nepocítil příznaky hned, bude to dobré.) Trochu příznaků jsem pocítil, ale to možná bylo tím zhnusením, když jsem si nakonec rožnul :-( , Narazil jsem na pár zajímavých článků:
A na závěr Slovníček mladého patologa. Taky zajímavá stránečka. Až příště půjdete k doktorovi, můžete jej nějakými výrazy s této stránky překvapit:-)
A jestli máte nějaké historky s plísní, nebo odkazy k tématu, doufám si je nebudete škudlit, ale podělíte se s nimy v ohlasech
| JIBorg
ABC Brouzdej ; blog @ brouzdej.cz | Přihlásit se Vytvořil Pavel Ptáček © 2003 - 2005 ( o webu ) | Hostováno u FORPSI | Doporučujeme: webmaster tools