Brouzdej.cz


Přečtěte si: všechno | články | krátce





Doporučujeme: vyhrajte reklamní USB flash disky podle vašeho vlastního návrhu.

ČSSD od stolu!

Tedy ještě před půl rokem by mě nenapadlo že něco takového řeknu, protože ke straně pana Zemana jsem měl velké sympatie. Dnes ale rezolutně říkám, že ČSSD, dokud si ve straně neuklidí, patří do opozice!

Podivný zákon o školách bych třeba ještě nějak přežil, protože jsem si říkal že je to pouze akt hloupé ministryně a tento bude do doby, než se mě to bude u mých dětí týkat vyřešen, ale co jsem dnes viděl ve zprávách bylo pro mě opravdu ledovou sprchou! Navrhovat zákon kde by lidé zase přišli o možnost volby svého lékaře a vytvořili se opět pouze spádové oblasti je opravdu krok zpět do komunistických let, kdy bylo důležitější aby každý lékař měl stejný počet pacientů, nehledě na to jak se o ně umí starat.

Sám jsem taky oběť několika přidělených lékařů, od kterých jsem rád utekl a i mnoho lidí které znám by dost trpělo podobným zákonem. Tak jsem si myslel, že spíš je šance zrušit i limity lékařů na oblast, což by výběr ještě víc rozšířilo a bylo by to jen ku prospěchu jak pacientů tak nových lékařů a podněcovalo to volný konkurenční boj o zákazníka.

Ale i například lékařům neumožňovat investice do dražších přístrojů? Je mi z toho opravdu až zle. Už se mi to opravdu nezdá jako náhoda, spíš jako nová strategie ČSSD zavádět staré osvědčené metody z dob totality.

To opravdu mohla vymyslet jen nějaká špatná lékařka, která by zase ráda nějaké přidělené pacienty, protože Ti co mohli od ní utekly. Gross negross, tohle byla poslední kapka, která mě přesvědčila že u ODS asi můj volební hlas využijí lépe.

Ale co dělat toho 1,5 roku než budou další volby aby se podobné zákony schválili?

| JIBorg







ABC Brouzdej ; blog @ brouzdej.cz | Přihlásit se Vytvořil Pavel Ptáček © 2003 - 2005 ( o webu ) | Web neměří žádnou návštěvnost, ani nesbírá osobní údaje. Proto tady není cookie lišta.